Shantigo Karavanları

Shantigo Karavanları - Karavan Kiralama
Motokaravan
Dizel
Otomatik
Motokaravan
Dizel
Otomatik
Motokaravan
Dizel
Manuel
Motokaravan
Dizel
Manuel
Motokaravan
Dizel
Manuel
Motokaravan
Dizel
Otomatik
Motokaravan
Dizel
Manuel

Shantigo Karavanları

Shantigo SG4 serisi karavanlar da artık KolayKaravan’da. 

“Shantigo Karavanları” sayfamızdan, Shantigo üretimi olan SG4 serisi karavanları inceleyebilir, KolayKaravan kolaylığı ile rezervasyonunuzu bir tıkla oluşturabilirsiniz.

Yıllarca yapılan Ar-Ge çalışmalarının ürünü olan Shantigo SG4 karavanları, KolayKaravan üzerinden premium karavan, lüks karavan kiralama yapmak isteyen misafirlerimiz için bu sayfa bir arada sunulmaktadır.  SG4 serisi karavanlar, benzersiz tasarımları, karavana özel olarak üretilmiş ithal markalı ekipmanları, araştırma çalışmalarıyla şekillenmiş özel ahşap kullanımı ile, bir karavanda bulunması gereken tüm premium özellikleri bir arada sunmaktadır. Üstün ferahlık ve inovasyon odağı ile tasarlanmış bu motokaravanlar ile, araç içinde ve yolculukta geçirdiğiniz zaman ayrı bir keyif verecektir.  Bu karavanları Shantigo garantisi ile satın almadan önce, KolayKaravan üzerinden günlük, haftalık, aylık olarak kiralayabilirsiniz. Bu sayede, karavan satın almadan önce, kiralama deneyimini yaşayıp, kendinize en uygun karavanı seçebilirsiniz.

Shantigo ve KolayKaravan iş birliği ile, Shantigo karavanlarını KolayKaravan aracılığıyla kirayacak, KolayKaravan kiralama teknolojisi ile, karavan deneyiminde yeni bir sayfa açacaksınız. Öncelikle İstanbul, İzmir ve Ankara’da karavan kiralama seçenekleri ile sunulacak olan bu karavanlar iş birliğimiz ile birçok şehirde yakında devreye girecektir. Bu sayede, kiralık karavan deneyiminizi dilediğiniz yerden başlatabileceksiniz.

KolayKaravan sizlere sunduğu premium karavanları ile her zaman Karavan Kiralamanın En Kolay Yolu olmaya devam edecek. 

Karavanınız var, Kiraya mı Vermek İstiyorsunuz?

Karavanınızı en hızlı ve kolay şekilde kiralayın.
Hemen Başla