İletişim

Kolay Karavan İletişim Bilgileri
https://github.com/igoshev/laravel-captcha

Kolay Karavan

Tüm konu ve sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir.

Ofis

İTÜ Arı Teknokent Reşitpaşa Mah.
Katar Cad. 2 / 50/6
Sarıyer / İstanbul

Telefon

0850 308 39 64

Whatsapp

0850 308 39 64

KolayKaravan, Karavan Kiralamanın En Kolay Yolu !

KolayKaravan destek takımı olarak, sizlerden gelen tüm soru, talep ve yorumları hassaslıkla inceliyor, en kısa sürede dönüş yapmak için çalışıyoruz. Amacımız, karavan kiralama deneyiminiz öncesince, kiralık karavanda geçirdiğiniz zaman boyunca ve karavan kiralama deneyimi sonrasında sizlere her aşamada en iyi şekilde destek olmak.

Uzman ekiplerimiz tüm talepleri detaylıca inceleyip, sizlere en kısa sürede dönüş yapacaktır.

Ayrıca belirtmek isteriz ki, iletişim sayfalarımızdan bizimle kiralık karavanlarınız ile ilgili bilgi almak, partner karavancı olmak ve CamperTrust programımız hakkında detaylı sorgulama yapmak için de iletişim kurabilirsiniz.

CamperTrust programı, karavan sahibi, karavan kiralayan misafirlerimiz için KolayKaravan tarafından geliştirilmiş olan özel bir destek ve kapsam programıdır. Bu sayede, karavan kiralamak daha kolay ve güvenilir hale gelir. Bugüne kadar yüzlerce karavan kiralamasında bu programa ilişkin ürün ve hizmetlerimizin faydasını hem misafirlerimiz hem de karavan sahiplerimiz gördüler.

KolayKaravan Türkiye’de 26 farklı şehirde hizmet vermektedir. İstanbul karavan kiralama, İzmir karavan kiralama, Antalya karavan kiralama gibi birçok farklı şehirdeki karavan kiralamak isteyenlerin ilk ve tartışmasız buluşma noktası olmuştur. KolayKaravan, Türkiye’nin en büyük karavan kiralama platformu olarak sizlere hizmet vermeye devam edecektir.

Karavanınız var, Kiraya mı Vermek İstiyorsunuz?

Karavanınızı en hızlı ve kolay şekilde kiralayın.
Hemen Başla