Kolay Karavan Partnerlik Nasıl Olur?

KolayKaravan, siz değerli partnerlerimiz için en iyi sistem alt yapısını ve üyelik koşullarını sağlamaya çalışır.

KolayKaravan’da Partner olmak için yapmanız gerekenler çok basit;

 • Sitemiz ücretsiz bir şekilde üye olabilirsiniz.
 • Mart 2022 tarihi itibariyle sistemimizde sadece “garantili rezervasyon sistemine” uygun üyelikler kabul edilmektedir. Bu nedenle, karavanınıza ait bilgileri eksiksiz girmelisiniz.
 • Araç kiralama sigortası sahibi olmanız, KolayKaravan’da Partnerlik için ön koşuldur. KolayKaravan aracılığı ile uygun fiyatlara araç kiralama sigortası yaptırmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. (info@kolyakaravan.com)
 • KolayKaravan’dan karavan kiralamak için şirket olmanız şart değil, varsa şirketinize ait bilgileri detaylı olarak ilgili alana girmenizi istiyoruz.
 • KolayKaravan’nın sistemde bulunan sözleşmelerini kabul ettikten sonra, artık sizler de karavanınızı 7/24 KolayKaravan üzerinden kiralayabilirsiniz.

Dikkat etmeniz gereken konular

 • KolayKaravan'da araçların KDV dahil fiyatları yayınlanır, ilgili tutarlar üzerine KDV eklenmez.
 • KolayKaravan, KDV dahil tutar üzerinden tüm bedeli 3D güvenli ödeme sistemi ile alır. Komisyon bedelini düştükten sonra kalan bakiyeyi karavan sahibine rezervasyonun son günü iletir.
 • Karavan sahibinin rezervasyon yapılan dönemde ajandasını kapatması, ilgili dönemi başka şekilde kiraya vermemesi gerekir. Aksi durumda Partner üyelikler iptal edilir, gerekli cezai yaptırımlar uygulanır.
 • KolayKaravan CamperTrust programı ile, aracınıza uzaktan takip ve acil durum sistemi takılır. Bunun için KolayKaravan takımı sizlerle iletişime geçecektir. Bu sayede misafirlerin olası problemlerinde acil durum desteği sağlanabilir olacaktır.

KolayKaravan'ın bana sağladığı ek avantajlar nelerdir?

KolayKaravan Partner'leri için en iyi ve avantajlı iş modelini kurmaktadır. Sana sunduğumuz bazı faydalar şu şekilde;

 • Karavan kiralamak için ihtiyaç duyduğun bilgi ve tecrübeyi seninle paylaşıyoruz.
 • CamperTrust programımız ile, sana avantajlı rent a car kaskosu buluyor, araç takip ve acil durum destek ürünlerine çok avantajlı fiyatlarla erişmeni sağlıyoruz.
 • Ödemeyi güvenli ödeme sistemi ile alıyor, hesabına ilgili bakiyeyi geçiriyoruz.
 • Ajandanı takip edebilmen için esnek ve kullanımı kolay sistem desteğini ücretsiz olarak sağlıyoruz.
 • Misafirlere sunmakta olduğumuz call center desteği ile, sana ulaşılması gereken durumlar dışındaki soruları cevaplandırıyoruz.
 • Karavanını ön plana çıkartmak için SEO ve Dijital pazarlama çalışmalarımızı senin de kapsayacak şekilde uyguluyoruz.
 • Yaptığımız ek iş birlikleri ile, sizlere karavan kiralarken oluşacak riskler ve maliyetlere karşı en kapsamlı hizmet paketlerini hazırlıyoruz.
Do you want to rent your RV?
Rent you RV Easily and Fast.
Start Now

Nasıl daha fazla kiralama yapabilirim?

KolayKaravan'da daha fazla kiralama yapmak için dikkat etmen gerekenler şunlardır;

 • Mart 2022 tarihi itibariyle sistemimizde sadece “garantili rezervasyon sistemine” uygun üyelikler kabul edilmektedir. Bu nedenle, karavanınıza ait bilgileri eksiksiz girmelisiniz.
 • Araç kiralama sigortası sahibi olmanız, KolayKaravan’da Partnerlik için ön koşuldur. KolayKaravan aracılığı ile uygun fiyatlara araç kiralama sigortası yaptırmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. (info@kolaykaravan.com)
 • KolayKaravan’dan karavan kiralamak için şirket olmanız şart değil, varsa şirketinize ait bilgileri detaylı olarak ilgili alana girmenizi istiyoruz.
 • KolayKaravan’nın sistemde bulunan sözleşmelerini kabul ettikten sonra, artık sizler de karavanınızı 7/24 KolayKaravan üzerinden kiralayabilirsiniz.

Karavanımı kaç gün kiraya verebilirim?

Türkiye şartlarında karavanını 150-180 gün arası kiraya verebilirsin. Bu dönem sezonun uzunluğuna, karavanın kış şartlarına uygunluğuna ve fiyatlandırmana göre değişmekle birlikte, KolayKaravan'ın sektör bilgisine dayanmaktadır.

Kışa uygun karavan modellerinde bu sürenin 200 günlere yakın olduğunu da belirtmek isteriz.

Karavanım ile ne kadar kazanç sağlayabilirim?

2023 yılı için kış sezonunda ortalama fiyatlar 1.500TL - 1.750 TL arasındayken, yaz sezonunda fiyatlar 2.500 TL ile 5.000 TL arasında değişmektedir. KolayKaravan verilerine dayanarak, iyi bir görsel paylaşımı, olumlu kullanıcı yorumları ve misafir deneyimi ile aracınızın doluluğunu neredeyse tüm sezon boyunca %100'e yakın tutabilirsiniz. Özellikle belirtmek isteriz ki bu durum, karavanın yaş ve genel durumuna göre de değişkenlik göstermektedir.

KolayKaravan'dan kiralama yapınca nelere dikkat etmeliyim?

Öncelikle aracını temiz, yola çıkmaya hazır şekilde karavan teslim günü hazır etmelisin. Misafir iletişim bilgilerinden teslim almak için gelecekleri zamanı netleştirmelisin. Belirlenen zaman dilimleri dışında (Standart olarak 11:00'de teslim etme, 13:00'ye kadar teslim alma) bir zamanlama için görüşme yapman faydalı olur.

Misafir elinde yaptığı ödemeye dair rezervasyon kağıdı ile gelecektir. Depozito bedelini sen almalı, depozito kontrolleri tamamlandıktan sonra en çok 15 gün içinde teslim etmelisin. Ayrıca yola çıkacak misafir ile kendi sözleşmeni de imzalaman gerekmektedir.

KolayKaravan'da giriş yaptığın banka bilgilerini ve iptal politikası seçimini kontrol etmeyi de unutmamalısın. Bunlara göre rezervasyon iptal düzenlemeleri yapılacak, KolayKaravan ödemeleri iletilecektir.

KolayKaravan’da nasıl fatura oluşturmalıyım?

Yapılan rezervasyon ile ilgili fatura sorumluluğu karavan sahibindedir.

KolayKaravan aldığı ödemeleri, kendi komisyonunu düştükten sonra, rezervasyonun son günü karavan sahibinin ilgili banka hesabına iletecektir.

KolayKaravan ilgili komisyon tutarı kadar faturayı sana iletecektir.

Fatura bilgilerin ve hesap numaranın güncel olması çok kritik, bunu mutlaka güncel tutmalısın.