2022 Built 4 Person, Rental Campervan #1387

İstanbul, Bakırköy
4 Yorum
Kiralık Campervan
#1387
Campervan
Diesel
Automatic Transmission
4 Kişi
3 Gün

İstanbul, Bakırköy bölgesinde bulunan Kiralık Motokaravan, araç 2017 model olup 2022 yılında karavan yapılmıştır. Dizel yakıt kullanan ve Otomatik vites özelliği bulunan karavanımız toplam 4 kişiliktir. Sigara kullanımına uygun olmayan karavanımızda, evcil hayvan kabul edilmemektedir. Ek olarak belirtmek isteriz ki, kiralık karavanımızın kiralama kaskosu bulunmaktadır. Karavanımız B tipi ehliyet ile kullanılabilmektedir.

Bu karavanımızda 90.00 Lt temiz su kapasitesi varken, 90.00 Lt gri su tankı bulunmaktadır. Karavanımızda bulunan bazı ek ekipmanlar ise, Buzdolabı, Duş, Güneş Enerjisi, Jel Yaşam Aküsü, Mutfak, Tuvalet, Webasto, İnverter sayılabilir. Bu karavanı kiraladığınızda, Dış Tente, Geri Görüş Kamerası, Araç Kliması, Sineklik, TV gibi ek donanımlara da ücretsiz ulaşabileceksiniz.

İstanbul bölgesindeki bu eşsiz karavanı en uygun fiyatlarla kiralamak için, üye olmanız ve uygun dönem aralıklarını seçtikten sonra "hemen kirala" butonuna basarak talebinizi iletmeniz gerekmektedir.

Kolay Karavan, İstanbul karavan kiralamanın en uygun yolu...

Araç Model Yılı
2017
Karavan Yapım Yılı
2022
Konaklama Kapasitesi
4 Kişi
Kapasite (Hacim)
17.00 m3
Temiz Su Deposu Tankı
90.00 Lt
Pis Su Deposu Tankı
90.00 Lt
Kiralama Kaskosu
Var
Evcil Hayvan Durumu
Hayır
Sigara İçilebilir
Hayır
Günlük Kilometre Sınırı
-
Aylık Kilometre Sınırı
-
Minimum Ehliyet Yılı
3
Minimum Sürücü Yaşı
23
Sürücü Adına Kredi Kartı
-
Teslim Etme ve Alma Günü
Pazartesi – Cuma
Fridge
Shower
Solar Power
Battery
Kitchen
WC
Webasto
Inverter
External Sunshade
Back-View Camera
Air Conditioning
Swatter
TV
er****** ********| 24.06.2024
ÇOK İYİYDİ YILLARCA BOŞUNA OTELLERE PARA VERMİŞİZ,TEŞEKKURLER, UFAK TEFEK EKSİK VE SORUNLAR OLUYOR TABİ AMA TATİLİNİZİ ZEHİR ETMİYOR.
Se****** ********| 06.05.2024
Karavan genelde iyiydi ama ocağı maalesef bozuktu ve çalışmadı ve yemekler için dışarıdan yemek almak zorunda kaldık ve bize fazladan maliyet oldu!! Arayıp iletiğimde, yapacak birşey yok talihsizlik olmuş dediler!! Depozito geç iade oldu!! Arabayı teslim aldığımızda yakıt deposu boştu, ama bize yarıdaydı söylediler ve fazladan yakıt parası ödemek zorunda kaldık!! Arabayı teslim alırken kesin yakıt seviyesini kontrol edin!!
Ed****** ********| 10.07.2023
Karavan tatili deneyimimiz inanılmazdı. İlk defa karavanla seyahat etmemize rağmen, Metin bey tatilimizi kolaylaştırmak için elinden geleni yaptı. Karavanın iç tasarımı çok kullanışlıydı. Hem doğa da hem de kumsal da karavanla seyahatimiz kent yaşamının stresinden uzaklaşmamızı sağladı. Tek sorun tatilimiz kısa sürdü. Daha geniş bir zaman da uzun bir kiralama yapacağımızdan emin olabilirsiniz.Metin beye ilgisinden dolayı çok teşekkür ederiz.
Ce****** ********| 08.06.2023
Karavanla tatil yapmak hayatımızın en iyi kararlarından biri oldu. Hem rahat hem de heyecan verici bir deneyimdi. Metin bey samimi tavsiyeleri ile seyahatimiz de çok etkili oldu. Yeni yerler keşfetmek, sadece bir adım uzaklığımızdaki doğayı hissetmek ve rahatça uyumak inanılmazdı.
Ge****** ********
(534) **********
3.500 TL
'den başlayan fiyatlarla
Bu karavanımız Uzun Dönem Kiralamalar için sizlere özel İndirim sunmaktadır.
15-30 Gün Arası %7 İndirim
30 Gün ve Üzeri %10 İndirim
CamperTrust misafirlerimize güvenli karavan deneyimi sunma programıdır.
  • Kiralama Kaskolu Araç
  • 7/24 Yol Yardım Desteği
  • 7/24 Çağrı Merkezi
  • Acil Durum Desteği
Login