İzmir Kiralık Karavan Modelleri

İzmir için Karavan Kiralamanın En Kolay Yolu
2023 Yapımı 4 Kişilik, Kiralık Motokaravan #1459
Campervan
Diesel
Manuel
İzmir, Selçuk
2022 Yapımı 3 Kişilik, Kiralık Motokaravan #1417
Campervan
Diesel
Manuel
İzmir, Güzelbahçe
2022 Yapımı 3 Kişilik, Kiralık Motokaravan #1298
Campervan
Diesel
Manuel
İzmir, Bayraklı
2023 Yapımı 3 Kişilik, Kiralık Motokaravan #1589
Campervan
Diesel
Manuel
İzmir, Urla
2023 Yapımı 3 Kişilik, Kiralık Motokaravan #1579
Campervan
Diesel
Manuel
İzmir, Konak
2021 Yapımı 3 Kişilik, Kiralık Motokaravan #1018
Campervan
Diesel
Manuel
İzmir, Gaziemir
How it works?
1
Select your RV
Select your RV from KolayKaravan based on different criteria; such as location, price and availability, check scores and reviews.
2
Make Reservation
Make you payment with your Credit Card on 3D secure platform.
3
Hit the Road
Take print-out of your voucher, get your RV, hit the road

İzmir Karavan Kiralama

 

Eşsiz doğası, farklı sosyal ve kültürel hayatı ile İzmir, şüphesiz Türkiye’nin en gözde şehirlerindendir. Batı kıyısının incisi İzmir, Ege kıyılarınin birçok doğal güzelliğini de bünyesinde barındırı, büyük bir şehir olmanın yanında son derece turistik de biryerdir.

İzmir, karavan kiralamak isteyenlerin de her zaman önemli adreslerinden olmuş bir şehrimizdir. İstanbul ve Ankara gibi büyük şehirlerden, Ege kıyılarına ulaşmak zaman alıyorken, İzmir’de karavan kiralayarak sahildeki koylara rahatlıkla gidebilir, eşsiz güzelliklere en kolay ve hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

İzmir şehir merkezinde, Alsancak’da, Kordon’da dolaşmak da ayrı keyifli olsa da, merkez dışındaki turistik tatil beldelerinden bazılarını aşağıdaki gibi sıralayabiliriz;

 • Foça
 • Eski Foça
 • Gümüldür
 • Mordoğan
 • Alaçatı
 • Çeşme
 • Sığacık
 • Özdere
 • Şakran
 • Dikili
 • Urla
 • Karaburun
 • Çandarlı

Tabiki İzmir’de Kiralık Karavan denildiğinde de, diğer 25 şehirde olduğu gibi ilk alka gelen adres KolayKaravan’dır. KolayKaravan bünyesindeki onlarca farklı karavan alternatifi ile, İzmir’de bütçelere uygun karavan kiralamak için en doğru adrestir.

İzmir Türkiye’nin en gelişmiş şehirleri arasında olduğundan karavan  kiralama seçenekleri de bir hayli fazla. İzmir’de farklı karavan kiralama seçeneklerini KolayKaravan’dan rahatlıkla görüntüleyebilir, İzmir karavan kiralama fiyatlarını bütçenize göre sıralayabilirsiniz.  Hoşunuza giden karavanları favorilerinize ekleyebilir, ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda favori karavanlarınız arasından seçim yapabilirsiniz.

Ayrıca belirtmek isteriz ki, karavan kiralamak İzmir için oldukça mantıklı bir seçenek, dilediğiniz kamp alanlarına hızlıca ulaşabilir, karavanınız ile sakin ve keyifli bir Ege tatili yapabilirsiniz. Çeşme’de denize girip, Dikili’de sahilin tadını çıkartıp, Foça’da balık yeme keyfini bir de karavanınızda deneyimlemek istemez misiniz?

Her dönem ziyarete açık turistik bir şehir olması nedeniyle İzmir’de karavan kiralamak rezervasyon yapmayı da çok gerekli kılıyor. KolayKaravan İzmir’de gerçek bir kiralama platformu olarak görev yapıyor. Avantajlı iş modeli ile, ucuz ve en fazla karavan kiralama seçeneklerinin bulunduğu yer olan KolayKaravan’dan ister benzinli araç ister dizel araç seçeneklerini filtreleyebilir, kiralama şartlarını okuyarak, İzmir’deki Karavan kiralama seçeneklerini sıralayabilir, kiralık karavan ararken en uygun kiralama fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Karavan kiralamak İzmir’de 365 gün talep edilen bir tercih olurken KolayKaravan’ın karavan kiralama hizmetinden siz de rahatlıkla faydalanabilirsiniz.  Esnek alt yapısı ile, karavan sahipleri ile birebir görüşerek, son detayları netleştirebilir, motokaravan, çekme karavan, otomatik ya da düz vites seçeneklerini KolayKaravan alt yapısı üzerinden kolaylıkla sorgulayabilirsiniz.

KolayKaravan’da kiralamak istediğiniz karavan ile ilgili daha önceki yorumları okuyabilir, puanları inceleyebilir, KolayKaravan üzerinden beğendiğiniz karavanları favorilerinize ekleyebilirsiniz. Aynı anda farklı karavanlara talep iletebilir, tatil seçeneklerinizi garanti altına alabilirsiniz. KolayKaravan sizlere iyi bir karavan kiralama deneyimi sunmak için her zaman iş başında.