Sık Sorulan Sorular

Kolay Karavan Sık Sorulan Sorular

Kolay Karavan’da karavan ilanı yaratmak ücretsizdir. Kendinize ya da firmanıza ait istediğiniz sayıda karavan için ilan sayfası oluşturabilirsiniz. İlanları oluşturmak için herhangi bir ücret ödemezsiniz.

Kolay Karavan’ın sizlere sağladığı en büyük avantajlardan birisi de bireysel karavan sahiplerinin karavanlarının boş zamanlarını değerlendirmesine olanak sağlamasıdır. Bu sayede yıllık 100.000 -150.000 TL arasında bir gelir üretebilir, karavanınızı en uygun zamanlarında kolaylıkla kiraya verebilirsiniz. Kolay Karavan iş birliği ile kısa dönemli kiralama sigortası ve diğer konular için bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz. İletişime geçmek için info@kolaykaravan.com ve kurumsal hatlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Kolay Karavan, karavan sahipleri ile kiralamak isteyen potansiyel kişileri bir araya getirir. Karavan kiralamak isteyen kişiler, bu sistem üzerinde uygun zaman ve özelliklilerdeki karavanları görüntüleyip, rezervasyon yaptırabilirler.

KolayKaravan'da krediler, sıralamalarda en üst sıralara çıkmak için kullanılabiir. Aldığınız kredilerle, “Premium Listeleme” özelliği ile dönemsel olarak sıralamalarda en üstte yer almayı sağlayabilirsiniz.

Karavan puanı iletişim kurduğun kişilerin senin ile yaşadıkları tecrübeye ilişkin geri bildirimleri ile oluşur. Daha yüksek karavan puanı için, taleplere hızlı dönmeli, süreç içinde herhangi bir sürprize yer vermemeli ve iyi bir kiralama deneyimi yaşatmalısın. Unutma, geri bildirimler ve puanlar sistem üzerinde saklandığı için, sonraki kiralamalarda her zaman kişiler tarafından inceleneceklerdir.

Kolay Karavan’da satın alınan kredilerin son kullanma tarihi 1 yıldır. 1 yıl içinde tüketilmeyen krediler kendiliğinden silinir.

Kolay Karavan’da farklı kredi paketleri bulunduğu için (10-50-100-500 gibi) karavan sahiplerinin ihtiyaçlarına göre en uygun paketi almaları beklenmektedir. Bu nedenle kredi paketlerinin geri iadesi yoktur.

Beğendiğin karavanlara daha sonra kolayca erişebilmek için favorilerine eklemen yeterlidir. Favori ilanlarını sonraki ziyaretlerinde tekrar görüntüleyebilirsin.

Beğendiğiniz karavana sistem üzerinden kolaylıkla rezervasyon yapabiilirsiniz. Bu rezervasyon ile, ilgili ödemenin %40'ını 3D güvenli ödeme sistemler aracılığıyla, kredi kartı ile yapmalısınız. Ödemenin kalan kısmını ve depozito bedellerini ise, karavan sahibine karavanı teslim aldığınızda ödemeniz gerekmektedir.

Karavan iptal şartları rezervasyon esnasında inceleyebilir, karavan özelliklerini görüntülediğiniz ekranlarda görebilirsiniz.

Depozito karavana ilişkin herhangi bir hasar oluşması, trafik cezaları ve köprü geçişleri gibi durumlar nedeniyle önemlidir. Bu nedenle karavan sahipleri depozito talep edebilir, depozito büyüklüğünü ilanları incelerken karavan özellikleri içinde görebilirsin.

KolayKaravan’da Karavan’lar ancak kiralama yapan kullanıcılar tarafından değerlendirilebilirler. Sisteminizde her geçen gün birçok kiralama yapılmakta ve yeni kullanıcı yorumları eklenmektedir. Ancak henüz değerlendirilmemiş karavanların başlangıç puanları sistem tarafından standard olarak 3 yıldız görünmektedir.

Karavanınız var, Kiraya mı Vermek İstiyorsunuz?

Karavanınızı en hızlı ve kolay şekilde kiralayın.
Hemen Başla