2021 Built 3 Person, Rental Campervan #1325

İzmir, Urla
5 Yorum
Kiralık Campervan
#1325
Campervan
Diesel
Manuel
3 Kişi
5 Gün

İzmir, Urla bölgesinde bulunan Kiralık Motokaravan, araç 2013 model olup 2021 yılında karavan yapılmıştır. Dizel yakıt kullanan ve Manuel vites özelliği bulunan karavanımız toplam 3 kişiliktir. Sigara kullanımına uygun olmayan karavanımızda, evcil hayvan kabul edilmemektedir. Ek olarak belirtmek isteriz ki, kiralık karavanımızın kiralama kaskosu bulunmaktadır. Karavanımız B tipi ehliyet ile kullanılabilmektedir.

Bu karavanımızda 240.00 Lt temiz su kapasitesi varken, 180.00 Lt gri su tankı bulunmaktadır. Karavanımızda bulunan bazı ek ekipmanlar ise, Buzdolabı, Duş, Gas Dedektörü, Güneş Enerjisi, Jel Yaşam Aküsü, Mutfak, Tuvalet, Webasto, İnverter sayılabilir. Bu karavanı kiraladığınızda, Katlanır Sandalye, Mangal, Multimedya, Mutfak Gereçleri, Sineklik, İnternet gibi ek donanımlara da ücretsiz ulaşabileceksiniz.

İzmir bölgesindeki bu eşsiz karavanı en uygun fiyatlarla kiralamak için, üye olmanız ve uygun dönem aralıklarını seçtikten sonra "hemen kirala" butonuna basarak talebinizi iletmeniz gerekmektedir.

Kolay Karavan, İzmir karavan kiralamanın en uygun yolu...

Araç Model Yılı
2013
Karavan Yapım Yılı
2021
Konaklama Kapasitesi
3 Kişi
Kapasite (Hacim)
13.00 m3
Temiz Su Deposu Tankı
240.00 Lt
Pis Su Deposu Tankı
180.00 Lt
Kiralama Kaskosu
Var
Evcil Hayvan Durumu
Hayır
Sigara İçilebilir
Hayır
Günlük Kilometre Sınırı
-
Aylık Kilometre Sınırı
400
Minimum Ehliyet Yılı
-
Minimum Sürücü Yaşı
-
Sürücü Adına Kredi Kartı
-
Teslim Etme ve Alma Günü
Haftanın Her Günü
Fridge
Shower
Gas Dedector
Solar Power
Battery
Kitchen
WC
Webasto
Inverter
Foldable Chair
Portable Barbecue
Multimedia
Kitchen Equipments
Swatter
Wi-fi
Re****** ********| 01.11.2022
Şeyma Hanım karavanı kiralamadan öncesinde gerçekleştirdiği workshop eşliğinde hiç karavan bilmeyen bizlere Bilal'e anlatır gibi her şeyi tek tek max. tahammül eşliğinde anlattı gerçekten, kendisine hem iletişimi hem de harika karavanı için tekrar teşekkürler. Karavan kullanma sürecimizde ise yaşadığımız tüm problemlerde her zaman ulaşılabilir durumdaydı. Karavan konusunda ise her ihtiyacınızın içinde yer aldığı ve ekstra herhangi bir şeye kesinlikle ihtiyacınız olmayacağını rahatlıkla söyleyebilirim. Önümüzdeki yaz tekrardan görüşmek üzere. ^^
On****** ********| 10.09.2022
Seyma Hanım’a yardımseverliği için çok teşekkür ederiz. İlk karavan yolculuğumuzdu ama hiç zorlanmadık ve çok keyif aldık. Karavan bütün ihtiyaçlarımızı karşıladı, ayrıca iç tasarımına da bayıldık. Kesinlikle tekrar tercih ederiz.
kı***** ********| 02.09.2022
Şeyma Hanım ilk iletişim kurduğumuz andan itibaren (ilk karavan deneyimimiz olmasının altını çiziyorum) çok yardımcı oldu. İçi, dizaynı en güzel karavandı bence site üzerinde bakıp incelediklerim arasında. İhtiyacımız olan her şey karavanın içinde mevcuttu zaten. Ayrı yazılı notlar da bırakmıştı teslim ederken de bize çok yardımcı oldu. Düşünen arkadaşlar için Şeyma Hanım ve karavanı konusunda şüphesiz güzel bir deneyim yaşayacaklarına eminim.
To****** ********| 03.08.2022
Harika karavan, icinde ihtiyaciniz olacak herşey mevcut. Tatil süresince Şeyma hanim her konuda destek oldu kolay karavan ve Şeyma hanima teşekkürler
Ör***** ********| 24.07.2022
İlk defa çıktığımız karavan seyahatımız öncesi Şeyma Hanım karavanı hakkında detaylı bilgilendirme yaptı bu sayede zorluk çekmeden yolculuğumuzu tamamladık. Karavan içi güzel ve şık dizayn edilmiş.
Se****** ********
(532) **********
CamperTrust misafirlerimize güvenli karavan deneyimi sunma programıdır.
  • Kiralama Kaskolu Araç
  • 7/24 Yol Yardım Desteği
  • 7/24 Çağrı Merkezi
  • Acil Durum Desteği
Login