2022 Built 4 Person, Rental Campervan #1361

Antalya, Konyaaltı
4 Yorum
Kiralık Campervan
#1361
Campervan
Diesel
Manuel
4 Kişi
3 Gün

Antalya, Konyaaltı bölgesinde bulunan Kiralık Motokaravan, araç 2012 model olup 2022 yılında karavan yapılmıştır. Dizel yakıt kullanan ve Manuel vites özelliği bulunan karavanımız toplam 4 kişiliktir. Sigara kullanımına uygun olmayan karavanımızda, evcil hayvan bulundurmakta bir sakınca yoktur. Ek olarak belirtmek isteriz ki, kiralık karavanımızın kiralama kaskosu bulunmaktadır. Karavanımız B tipi ehliyet ile kullanılabilmektedir.

Bu karavanımızda 120.00 Lt temiz su kapasitesi varken, 120.00 Lt gri su tankı bulunmaktadır. Karavanımızda bulunan bazı ek ekipmanlar ise, Buzdolabı, Duş, Güneş Enerjisi, Jel Yaşam Aküsü, Mutfak, Tuvalet, Webasto, İnverter sayılabilir. Bu karavanı kiraladığınızda, Katlanır Sandalye, Mangal, Multimedya, Mutfak Gereçleri, İnternet gibi ek donanımlara da ücretsiz ulaşabileceksiniz.

Antalya bölgesindeki bu eşsiz karavanı en uygun fiyatlarla kiralamak için, üye olmanız ve uygun dönem aralıklarını seçtikten sonra "hemen kirala" butonuna basarak talebinizi iletmeniz gerekmektedir.

Kolay Karavan, Antalya karavan kiralamanın en uygun yolu...

Araç Model Yılı
2012
Karavan Yapım Yılı
2022
Konaklama Kapasitesi
4 Kişi
Kapasite (Hacim)
15.00 m3
Temiz Su Deposu Tankı
120.00 Lt
Pis Su Deposu Tankı
120.00 Lt
Kiralama Kaskosu
Var
Evcil Hayvan Durumu
Evet
Sigara İçilebilir
Hayır
Günlük Kilometre Sınırı
400
Aylık Kilometre Sınırı
-
Minimum Ehliyet Yılı
5
Minimum Sürücü Yaşı
25
Sürücü Adına Kredi Kartı
-
Teslim Etme ve Alma Günü
Haftanın Her Günü
Fridge
Shower
Solar Power
Battery
Kitchen
WC
Webasto
Inverter
Foldable Chair
Portable Barbecue
Multimedia
Kitchen Equipments
Wi-fi
Mu****** ********| 15.07.2023
Karavanın büyük olmasından dolayı kullanmakta tedirgin olsak da kız arkadaşlarımla çok rahat kullandık. Bizim için zor olsa da eğlenceli bir karavan deneyimi oldu. Ocağı nasıl açacağımızı bulamadık ama Burak beye hemen ulaşıp kendisinden destek alabildik. Burak beye ve Kolay karavana çok teşekkür ederiz.
Ça***** ********| 10.07.2023
İlk deneyimimiz olmasına rağmen bizlere desteğiniz eksik etmeyen Burak beye çok teşekkür ederiz.
Ah****** ********| 08.06.2023
Karavanın içinde ihtiyacımız olabilecek her şey vardı. Sorabileceğimiz her konu da karavanı bize detaylı olarak Burak bey anlattı.
Me****** ********| 25.04.2023
Karavanı 4 günlüğüne, eşim, iki kızım ve ben, kiralayarak kullandık. Öncelikle Burak ve Ahmet Bey'lerin yardım severliğini, erişilebilirliğini ve ticari kurallara, müşteriyi mağdur etmeyecek şekilde, hassasiyet göstermelerini çok takdir ettik. Teşekkür ederiz. Bu kiralama ve karavan kullanımı bizim ilk deneyimimiz idi. Başlangıçta büyük bir arabayı kullanıp kullanamayacağımız konusunda küçük de olsa bir endişe vardı ancak arabayı çalıştırıp hareket ettikten sonra o kaygımız tamamen gitti. Kızım ve ben dönüşümlü kullandık. Karavanın genel olarak çok rahat olduğunu söyleyebilirim. Bir kaç manuel zorlayıcı durumun dışında olumsuz bir yönü yok idi. Bu manuel aksaklıklar, büyük kapı özellikle içeriden biraz zor açılıyor. Omuz ile biraz itmek zorunda kalıyorduk. Vites kolunun körüğü yerinden oynuyor ama Ahmet Bey ile çözümünü konuştuk onun. Bu iki olumsuzluğun dığında (ki onlar bizi mutsuz etmedi) herhangi bir olumsuzluk gözlemedik. Genel olarak on üzerinden sekiz puan verebiliriz (bunu ailecek üçüncü günkü sohbetimizde dile getirdik).
Bu****** ********
(535) **********
2.500 TL
'den başlayan fiyatlarla
Bu karavanımız Uzun Dönem Kiralamalar için sizlere özel İndirim sunmaktadır.
15-30 Gün Arası %5 İndirim
30 Gün ve Üzeri %10 İndirim
CamperTrust misafirlerimize güvenli karavan deneyimi sunma programıdır.
  • Kiralama Kaskolu Araç
  • 7/24 Yol Yardım Desteği
  • 7/24 Çağrı Merkezi
  • Acil Durum Desteği
Login