Antalya Kiralık Karavan Modelleri

Antalya için Karavan Kiralamanın En Kolay Yolu
2021 Yapımı 3 Kişilik, Kiralık Motokaravan #1492
Campervan
Diesel
Manuel
Antalya, Muratpaşa
2023 Yapımı 3 Kişilik, Kiralık Motokaravan #1433
Campervan
Diesel
Manuel
Antalya, Konyaaltı
2024 Yapımı 3 Kişilik, Kiralık Motokaravan #1269
Campervan
Diesel
Manuel
Antalya, Konyaaltı
2023 Yapımı 3 Kişilik, Kiralık Motokaravan #1567
Campervan
Diesel
Manuel
Antalya, Korkuteli
2023 Yapımı 4 Kişilik, Kiralık Çekme Karavan Arabasız #1559
Caravan without Car
Antalya, Alanya
2022 Yapımı 3 Kişilik, Kiralık Motokaravan #1548
Campervan
Diesel
Manuel
Antalya, Konyaaltı
2022 Yapımı 4 Kişilik, Kiralık Motokaravan #1401
Campervan
Diesel
Manuel
Antalya, Muratpaşa
2022 Yapımı 3 Kişilik, Kiralık Motokaravan #1241
Campervan
Diesel
Manuel
Antalya, Konyaaltı
How it works?
1
Select your RV
Select your RV from KolayKaravan based on different criteria; such as location, price and availability, check scores and reviews.
2
Make Reservation
Make you payment with your Credit Card on 3D secure platform.
3
Hit the Road
Take print-out of your voucher, get your RV, hit the road

Antalya Karavan Kiralama

 Antalya, her yıl hem yurt içinden hem de yurt dışından milyonlarca turisti ağırlayan, güney kıyılarının incisi şehrimiz…Doğal güzellikleri, ılık ilkbahar ve sonbahar mevsimleri ile, karavan tatili için eşsiz bir bölgedir.  

Antalya, karavan kiralamak isteyenlerin de her zaman önemli adreslerinden olmuş bir şehrimizdir. İstanbul ve Ankara gibi büyük şehirlerden, Akdeniz kıyılarına ulaşmak zaman alıyorken, Antalya’da karavan kiralayarak sahildeki koylara, tatil beldelerine rahatlıkla gidebilir, eşsiz güzelliklere en kolay ve hızlı şekilde ulaşabilirsiniz. Dilerseniz karavanınızı havalanından teslim alıp, tekrar havalanına teslim ederek de tatilinizi en Rahat şekilde planlayabilirsiniz.  

Antalya şehir merkezinde, Konyaaltında, Kaleiçi’nde dolaşmak da ayrı keyifli olsa da, merkez dışındaki turistik tatil beldelerinden bazılarını aşağıdaki gibi sıralayabiliriz;

 • Kemer
 • Olimpos
 • Adrasan
 • Beldibi
 • Tekirova
 • Manavgat
 • Alanya
 • Demre
 • Kekova
 • Kaş
 • Kalkan
 • Side
 • Belek

Tabiki Antalya’da Kiralık Karavan denildiğinde de, diğer 25 şehirde olduğu gibi ilk alka gelen adres KolayKaravan’dır. KolayKaravan bünyesindeki onlarca farklı karavan alternatifi ile, Antalya’da bütçelere uygun karavan kiralamak için en doğru adrestir.

Antalya Türkiye’nin en gelişmiş şehirleri arasında olduğundan karavan kiralama seçenekleri de bir hayli fazla. Antalya’da farklı karavan kiralama seçeneklerini KolayKaravan’dan rahatlıkla görüntüleyebilir, Antalya karavan kiralama fiyatlarını bütçenize göre sıralayabilirsiniz.  Hoşunuza giden karavanları favorilerinize ekleyebilir, ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda favori karavanlarınız arasından seçim yapabilirsiniz.

Ayrıca belirtmek isteriz ki, karavan kiralamak Antalya için oldukça mantıklı bir seçenek, dilediğiniz kamp alanlarına hızlıca ulaşabilir, karavanınız ile sakin ve keyifli bir Akdeniz tatili yapabilirsiniz. Olimpos’da sahilin tadını çıkartıp, Kaş’ın eşsiz ve serin sularında güzel bir tatil yapabilirsiniz. Antalya’dan Muğla’ya giden yolculukta, daha birçok koyda karavanınız ile durup, sakinliğin ve güzel denizen tadını çıkartmak istemez misiniz?

Her dönem ziyarete açık turistik bir şehir olması nedeniyle Antalya’da karavan kiralamak rezervasyon yapmayı da çok gerekli kılıyor. KolayKaravan Antalya’da gerçek bir kiralama platformu olarak görev yapıyor. Avantajlı iş modeli ile, ucuz ve en bol karavan kiralama seçeneklerinin bulunduğu yer olan KolayKaravan’dan ister benzinli araç ister dizel araç seçeneklerini filtreleyebilir, kiralama şartlarını okuyarak, Antalya’daki karavan kiralama seçeneklerini sıralayabilir, kiralık karavan ararken en uygun kiralama fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Karavan kiralamak Antalya’da 365 gün talep edilen bir tercih olurken KolayKaravan’ın karavan kiralama hizmetinden siz de rahatlıkla faydalanabilirsiniz.  Esnek alt yapısı ile, Karavan sahipleri ile birebir görüşerek, son detayları netleştirebilir, motokaravan, çekme karavan, otomatik ya da düz vites seçeneklerini KolayKaravan alt yapısı üzerinden kolaylıkla sorgulayabilirsiniz.

KolayKaravan’da kiralamak istediğiniz karavan ile ilgili daha önceki yorumları okuyabilir, puanları inceleyebilir, KolayKaravan üzerinden beğendiğiniz karavanları favorilerinize ekleyebilirsiniz. Aynı anda farklı karavanlara talep iletebilir, tatil seçeneklerinizi garanti altına alabilirsiniz. Kolay Karavan sizlere iyi bir karavan kiralama deneyimi sunmak için her zaman iş başında.