Muğla Kiralık Karavan Modelleri

Muğla için Karavan Kiralamanın En Kolay Yolu
2024 Yapımı 4 Kişilik, Kiralık Çekme Karavan Arabasız #1572
Caravan without Car
Muğla, Fethiye
2022 Yapımı 4 Kişilik, Kiralık Çekme Karavan Arabasız #1546
Caravan without Car
Muğla, Fethiye
2023 Yapımı 3 Kişilik, Kiralık Motokaravan #1518
Campervan
Diesel
Manuel
Muğla, Fethiye
How it works?
1
Select your RV
Select your RV from KolayKaravan based on different criteria; such as location, price and availability, check scores and reviews.
2
Make Reservation
Make you payment with your Credit Card on 3D secure platform.
3
Hit the Road
Take print-out of your voucher, get your RV, hit the road

Mugla Karavan Kiralama

 Muğla, her yıl hem yurt içinden hem de yurt dışından milyonlarca turisti ağırlayan, güneybatı kıyılarının incisi ilimiz…Eşsiz ilçeleri, koyları ile tüm dünyanın tanıdığı Muğla karavan kiralamak ve sevdiklerimiz ile güzel bir karavan kampı yapmak için çok iyi bir alternatifidir. 

Muğla, karavan kiralamak isteyenlerin de her zaman önemli adreslerinden olmuş bir şehrimizdir. İstanbul ve Ankara gibi büyük şehirlerden, Ege kıyılarına ulaşmak zaman alıyorken, Muğla'da karavan kiralayarak sahildeki koylara, tatil beldelerine rahatlıkla gidebilir, eşsiz güzelliklere en kolay ve hızlı şekilde ulaşabilirsiniz. Özellikle yakıt masraflarının arttığı bu dönemde Muğla'dan karavan kiralayarak yola çıkmak şüphesiz oldukça iyi bir alternatif olacaktır.

Dilerseniz karavanınızı Milas-Bodrum havaalanından teslim alıp kısa sürede Ege’nin en güzel koylarına ulaşabilir, tekrar havaalanına teslim ederek de tatilinizi en rahat şekilde planlayabilirsiniz.  

Muğla denildiğinde akla birçok tatil beldesi gelir, bazıları ise;

  • Bodrum
  • Fethiye
  • Marmaris
  • Datça
  • Köyceğiz

olarak sayılabilir.

Tabii Muğla’da Kiralık Karavan denildiğinde de diğer 25 şehirde olduğu gibi ilk akla gelen adres KolayKaravan’dır. KolayKaravan bünyesindeki birçok farklı karavan alternatifi ile, Muğla’da bütçelere uygun karavan kiralamak için en doğru adrestir.

2022 yılında Muğla’da kiralık karavan fiyatları gecelik 1.000 TL ile 1.500 TL arasında değişmektedir. Bu aralıkta, Bayram dönemlerinde fiyatlar 1.500 TL seviyelerine çıkarken, normal dönemlerde ise 1.000 TL – 1.250 TL aralığında değişmektedir.

Muğla, Türkiye’nin doğası en Güzel şehirlerden biri olduğu için, karavan kiralama seçenekleri de bir hayli fazla. Muğla’daki farklı karavan kiralama seçeneklerini KolayKaravan’dan rahatlıkla görüntüleyebilir, Muğla karavan kiralama fiyatlarını bütçenize göre sıralayabilirsiniz.  Hoşunuza giden karavanları favorilerinize ekleyebilir, ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda favori karavanlarınız arasından seçim yapabilirsiniz.

Muğla’da karavan kiralamak isteyen misafirlerimize önerebileceğimiz birkaç alternatif ise;

  • Datça’da bulunan Aktur Çadır ve Karavan Kamp Alanı.
  • Marmaris’te bulunan Çubucak Orman Kampı
  • Marmaris Altınkum Camping Karavan Parkı,
  • Menteşe’de bulunan Azmakbaşı Kamp & Karavan Parkı
  • Köyceğiz’de bulunan Ekincik Kamp Alanı

Olabilir. Muğla Kamp alanlarında 2022 yılında fiyatlar ise kamp alanları arasında değişkenlik göstermektedir.

Çam ağaçlarının altındaki Aktur’da karavan başı yaz döneminde 70-85 TL ödenir. Ayrıca kişi başı 50 TL – 85 TL ücret alınmaktadır. Aktur’da hem elektrik, hem de su alt yapısı vardır. Elektrik için ayrıca ücret ödemeniz gerekmektedir. Detaylı bilgi için  http://www.datcakamping.com/fiyatlar.html ‘den bakabilirsiniz.

Marmaris’te bulunan Çubucak Orman Parkı’nda ise fiyatlar, karavan başına 125 TL’dir. Elektrik ve su bu tutara dahil olarak sunulurken, 4 kişiden fazla yolcu ile gelen karavanlardan %25 fazla ücret alınmaktadır. Detaylı bilgi için https://cubucakcamping.com/fiyat-listesi/ bakabilirsiniz.

Marmaris Hisarönü Mevkii’nde bulunan kamp alanıdır. Kamp alanı hakkında kapsamlı bir yazıya buradan ulaşabilirsiniz https://www.onewayvan.net/altinkum-camping-marmaris/. Burada 2022 yılında karavan ile günlük ücret ise 75 TL.

KolayKaravan’dan Muğla’da kiralayacağınız karavanınız ile, kolayca bu kamp alanlarına ulaşabilir, zamanınızı yolda geçirmeden, Muğla’nın eşsiz koyları ve tabiatına KolayKaravan güvencesiyle ulaşabilirsiniz.  

KolayKaravan’da kiralamak istediğiniz karavan ile ilgili daha önceki yorumları okuyabilir, puanları inceleyebilir, KolayKaravan üzerinden beğendiğiniz karavanları favorilerinize ekleyebilirsiniz. Aynı anda farklı karavanlara talep iletebilir, tatil seçeneklerinizi garanti altına alabilirsiniz. Kolay Karavan sizlere iyi bir karavan kiralama deneyimi sunmak için her zaman iş başında.