Kolaykaravan Albarakagaraj'da Da Yerini Aldı

Kolaykaravan  Albarakagaraj'da Da Yerini Aldı
2118
17 Eylül 2022

KolayKaravan'ın 2021 sonlarında başlayan girişim yolculuğu Türkiye'nin önemli girişim hızlandırma programları ile devam ediyor. 

Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi ile başlayan hızlandırma merkezi yolculuğu, şimdi İTÜ Çekirdek ve AlbarakaGaraj'ın Hızlandırma Merkezi destekleri ile büyüyerek devam ediyor. 

Birbirinden değerli yüzlerce girişim arasında seçilen ilk 20 girişim arasına giren KolayKaravan, Türkiye'de Yeni Nesil Tatil ve Karavan Deneyimi ile alternatif tatil arayanların, mobil çalışanların ve yurt dışından gelen misafirlerin ilk adresi olmaya başladı. 

Detaylar için aşağıdaki linke bakabilirsiniz. 

https://medium.com/albaraka-garaj/albaraka-garaj-6-d%C3%B6nem-%C3%B6n-h%C4%B1zland%C4%B1rma-program%C4%B1-giri%C5%9Fimleri-belli-oldu-46f3be120ccf

KolayKaravan, misafirleri karavan sahiplerini buluşturmaya devam ediyor! 

Türkiye'de karavan kiralama denildiğinde ilk akla gelen pazaryeri olan KolayKaravan, bugüne kadar misafirlerinin karavanda 5.000 geceden fazla konaklamasına aracılık etti. Yüzlerce kez, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Muğla , Antalya gibi lokasyonlardan kiralanan güvenilir karavanlarla misafirlerine en iyi ve en kolay karavan kiralama deneyimini sunmayı başardı. 

Misafirlerinin memnuniyet ortalaması 4.9!

"Önemli olan yarattığınız ekosistemden öte, müşterilerinize sunduğunuz değerdir" diyen KolayKaravan Kurucu Ortağı Çağlar Bilici, misafirlerini en öne koyan yaklaşımları ile, misafirleri ve karavan sahipleri arasındaki en iyi köprüyü kurmayı amaçladıklarını belirtiyor.

Türkiye'de Karavan Kiralama denildiğinde ilk akla gelen adres, KolayKaravan'a girişim yolculuğunda başarılar dileriz.